Zilele trecute mi-am dat seama că a trecut ceva vreme de la ultima postare, așa că mi-am făcut timp să scriu câteva rânduri pe blog.
Sper, în primul rând, că ați trecut toți cu bine până acum prin această perioadă dificilă!
Pentru noi a fost o etapă grea, la fel ca și pentru oricine din domeniul fashion. Am luat toate măsurile de siguranță și am continuat să muncim și să pregătim , cu aceeași dedicare, fiecare pereche de pantofi pentru voi, clienții nostri. Așa că acest mesaj este unul de mulțumire. De mulțumire pentru că în ciuda perioadei nefaste, ați continuat să ne susțineți prin comenzi și mesaje de încurajare și ne-ați înțeles dacă termenele de livrare au fost decalate uneori, dintr-un motiv sau altul. Ne-ați fost alături în momentele în care am fost cu toții greu încercați și ne-ați dat putere să rămânem optimiști. Voi sunteți motivul, deci, pentru care noi mergem mai departe în ceea ce facem & STILL HANGING ON 🙂
Vă mulțumim și vă asigurăm că depunem toate eforturile pentru ca procesul de comandă să decurgă la fel de lin ca și până acum!
Sănătate și mult spor!
Vlad
0 Comments